TÉMA Akné

Aknenormin

autor: Veronyiy 09.11.2013 21:01

Dobry den, Chci se zeptat. Z neznameho duvodu se mi zhorsila plet. Mam ji cistou, ale na tvarich sem tam podkozni bolacek. Kozni mi predepsala Aknenormin. Prvni mesic 40 mg, dalsi mesic 30 mg a pote pouze 20 mg. Plet se trosku zlepsila, ale akne se stale tvori, kozarka mi proto davku nyni zvysila na 40 mg. Je normalni, ze i ve tretim mesici lecby neni plet jeste cista? Mam opravdu strach, ze kecba nezabere a trpim jiz opravdu depresemi. Predem dekuji za odpoved, Veronika


Akné patří do témat

Adresář

Diskuze na téma Akné

  • Zdenka 16.05.2017 10:05 Akné

    slyšela jsem, že to i hodně ovlivňuje stres a taky stravování, tak třeba já když sním čokoládu,…

  • Pájinka 13.05.2017 19:05 Akné

    Ahoj zkus prohledat stránku svet-zdravi.cz, já tam našla spoustu užitečných článků.

  • Hančaa 12.05.2017 20:05 Akné

    zkoušela jsi zajít k doktorce, popřípadě nějakou přírodní kosmetiku??

  • ChickGabčA 10.05.2017 16:05 Akné

    Ahoj, dosti trpím akné a po všech marnivých pokusech už nevím co dalšího bych měla vyskoušet :(

  • Sandra 28.03.2017 14:03 Akné

    Dekuji i tak, poptám se u nás v lekarnach.

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku